.

FİRMA PROFİLİ

HAKAN ISI DOĞALGAZ MÜHENDİSLİK; Kayseri'de Isıtma sistemlerinin satışı ve montajı alanında profeyonel olarak hizmet vermektedir.

Isı ve ısıtma sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, değerli müşterilerine kaliteli ve sürekli hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Müşterilerimizin ısıtma tesisatı taleplerine ekip çalışması ruhu ile hedefi ıskalamayan etkili ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Müşterileri taleplerini göz önünde bulundurarak, hizmetimizi o yöne sevk ediyoruz, Zamana önem veriyor ve işimizi söz verdiğimiz süre içinde teslim ediyoruz, İşimize müşterilerimizin gözüyle bakıyoruz, sistemli ve uyumlu çalışıyoruz.

Gündelik personellerle değil, konusunda uzman ekiplerle çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde aksaklıkları müşterimize değil, firmamıza mal ediyoruz,

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Vizyon ;

Isıtma sistemleri sektöründe müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon ;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

ARA

WHATSAPP